FANUC fotbal cup 2019 – poprvé pořádně za deště, ale kvalitní výkony zůstaly

Společnost FANUC uspořádala pro své zákazníky a partnery 5. ročník fotbalového turnaje v Kácově.

V sobotu 22.6. 2019 proběhl na již tradičně perfektně připraveném fotbalovém hřišti v Kácově  jubilejní 5 ročník FANUC fotbal cupu.. Počasí, na rozdíl od minulých let, přichystalo účastníkům několik hustých průtrží, takže pár zápasů vypadalo spíše jako vodní polo a nikoliv fotbal, ale celkově se dá říci, že turnaji opět přálo. Po loňském formátu turnaje se 7 účastníky jsme se opět vrátili k tradičnímu modelu s 8 účastníky, kdy po zápa-sech ve skupinách následovalo play-off. Každého účastníka tak čekala minimálně 4 utkání. I letos se podařilo, že účastníci byli podobně silní, ale i tak nakonec 2 týmy vyčnivaly a utkaly se ve finále - Tecnotrade
obráběcí stroje s.r.o. a Magna Exteriors Liberec. Vítězství nakonec vybojoval tým společnosti Tecnotrade, když ve finálovém utkání zvítězil 3:1 nad týmem společnosti Magna. Je pravdou, že se ve finále utkala mužst-va jejichž soupisky byly nejfotbalovější. Kromě vítěze turnaje zaslouží obdiv i tým spoelčnosti Magna, který celý turnaj odehrál pouze v 5 hráčích. A pak se sluší poděkovat i společnosti TAJMAC, která konečně při své 3. účasti pochopila, že turnaj není důležité vyhrát, ale zúčastnit se. :o)) Turnaj kromě krásného počasí provázela i přátelská atmosféra a celý turnaj byla jako obvykle zakončen společnou večeří spojenou s vyhlašováním výsledků. Celkem se turnaje účastnilo 8 mužstev včetně FANUCu. Všem zúčastníme děkujeme za účast a ho-dnotné sportovní výkony a těšíme na 6. ročník FANUC fotbal cupu v červnu 2020. Závěrem se sluší sdělit konečné pořadí všech účastníků, tak tedy – 1. Tecnotrade obráběcí stroje, 2. Magna Exteriors, 3. FANUC part-neři, 4. Mipexa, 5. Temex, 6. FANUC, 7. Tajmac, 8. Brisk.