Industrial PCFANUC provides industrial panel PCs for various purposes. Those PCs are designed with latest PC technology to provide a powerful platform for custom developments.

PANEL iH Pro

FANUC PANEL iH Pro je průmyslový PC panel. Je určen pro řadu FANUC Series 30i-MODEL B CNCs s uživatelským rozhraním iHMI. Lze jej připojit k samostatnému CNC zařízení pomocí vysokorychlostní sériové sběrnice FANUC (HSSB) a nahrazuje standardní zobrazovací jednotku. Sběrnice HSSB umožňuje rychlý přenos hromadných dat mezi PANELEM iH Pro a CNC. Díky moderní PC technologii je PANEL iH Pro vhodný pro špičkové softwarové aplikace. Díky 2 rozšiřujícím slotům lze integrovat vlastní hardware pro speciální aplikace.

Více informací

PANEL i

FANUC PANEL i je průmyslový PC panel. Lze jej připojit k samostatnému CNC zařízení pomocí vysokorychlostní sériové sběrnice FANUC (HSSB) a nahrazuje standardní zobrazovací jednotku. Sběrnice HSSB umožňuje rychlý přenos hromadných dat mezi PANELEM i a CNC. Díky moderní PC technologii je PANEL i vhodný pro špičkové softwarové aplikace. Díky 2 rozšiřujícím slotům lze integrovat vlastní hardware pro speciální aplikace.

Více informací