Ta kontakt med ett FANUC-center nära dig



FANUC Nordic AB

Hammarbacken 4B
Box 441
191 24 Sollentuna
SVERIGE


Huvudkontakt:

Telefon: +46 8 505 80 700
Fax: +46 8 50580 701

Service

Telefon: +46 8 505 80 777
E-post: service@fanuc.se

Reservdel

Telefon: +46 8 505 80 795
Mail: parts@fanuc.se

Utbildning

Telefon: +46 8 505 80 777
E-post: academy@fanuc.se

Marknadsföring

Telefon: +46 8 505 80 744

Försäljning - CNC

Namn: Patrik Ling
Telefon:+46 8 505 80 755
E-post: Patrik.Ling@fanuc.eu

Försäljning - ROBOMACHINES

Namn: Dan Martinsson (RoboDrill)
Telefon: +46 70 761 04 54
E-post: dan.martinsson@fanuc.eu

Namn: Rasmus Melin (Roboshot)
Telefon: +46 70 761 04 51
E-post: rasmus.melin@fanuc.eu

Namn: Cerold Andersson (RoboCut)
Telefon: +46 73 227 14 56
E-post: cerold.andersson@fanuc.eu

Försäljning - ROBOTS

Namn: Dennis Librell
Telefon: +46 70 272 13 82
E-post: dennis.librell@fanuc.eu

Karta och platser:

Huvudkontor Lokalt kontor

Registrera din produkt: Använd FANUCs service och support så mycket som möjligt!

Registrera